Hírek            Felhívás!        Iskolánkról         Videóink         Galéria          Sportélet        Német N.O.     Újságcikkek       Naptárunk            Étlap          Ebédbefizetés      Kapcsolat

 

Felhívás!

Szünidei gyermekétkeztetésről tákjékoztatás
(megtekintéséhez klikkeljen a hivatkozásra)


Gyermekvédelmi felelős - információk
(megtekintéséhez klikkeljen a hivatkozásra)


Az általános iskola felvételi körzete a 2019/2020 tanévben
(megtekintéséhez klikkeljen a hivatkozásra)


 

Tisztelt Szülők, Tisztelt állampolgárok!

   A rendelkező nyilatkozat a befizetett adó 1%-áról:
A kedvezményezett adószáma: 18689170-1-13
A kedvezményezett neve: Kerepesi Gyermekekért Alapítvány


 

Tisztelt Szülők!

 
   Az iskola környékén történő parkolás nehezen oldható meg, ezért segítségüket kérjük abban, hogy az iskola szomszédságában lakók nyugalmának érdekében a kapubejáratokat szíveskedjenek szabadon hagyni!!!
 

   Köszönettel: az iskola vezetősége


 
Szükséges felszerelések és ezközök listája
2018/2019. tanév
 
Tisztelt Szülők, Pedagógusok!

Az e-naplóba való belépéshez az alábbi böngészők támogatottak:
 
                          
Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome. 

 


Tisztelt Szülők!

 

   Tájékoztatjuk Önöket, hogy a  Kormány 1265/2017. (V.29.) határozata értelmében az eddig felmenő rendszerben történő ingyenes tankönyvellátást a 2017/2018-as tanévtől egy ütemben vezeti be az 5-8. évfolyamokra, valamint kiterjeszti a középiskola 9. évfolyamára is. Ennek értelmében a következő tanévtől tanulóink intézményünk minden évfolyamán ingyenesen kapják tankönyveiket.

                                                                                                                   Tisztelettel: Nagy László
                                                                                                                     intézményvezető


 

Tisztelt Szülők!

   A tragikus veronai buszbaleset után a kormány megvizsgálta, hogy szükség van-e a jogszabályok szigorítására.
A lehetséges szigorításokkal kapcsolatban a kabinet szeretné kikérni a magyar állampolgárok véleményét, különös tekintettel a gyermeket nevelő szülőkre. A párbeszéd elősegítésére a kabinet internetes konzultációt indított. A március 20-ig kitölthető online kérdőív elérhető az alábbi oldalon:
   Kérjük, mondják el Önök is véleményüket a lehetséges módosításokkal és szigorításokkal kapcsolatban. Véleménynyilvánításukat előre is köszönjük.
 
Üdvözlettel:
Emberi Erőforrások Minisztériuma